Nieuwsbrief december

(1) Schrijf je in voor padel- en tennis-voorjaarscompetitie

De inschrijving voor de padel voorjaarscompetitie sluit 30 december. Ook als je nog geen team hebt en tóch padel voorjaarscompetitie wilt spelen, kun je je nog (individueel) opgeven. De competitieleider zoekt dan een team voor je. Inschrijven voor de padelcompetitie kan hier op onze website. Ook voor tennissers is het nog mogelijk om je in te schrijven. De senioren kunnen hier tot en met 24 december terecht. De inschrijving voor de jeugdcompetitie is al gesloten.

 

 

(2) Plan je clubdiensten in

Over 1 week is het weer mogelijk om je clubdiensten (bar, parkonderhoud of schoonmaak, deze laatste is er nieuw bij gekomen) voor 2026 in te plannen. Alle leden tussen de 18 en 70 jaar dienen twee clubdiensten te doen óf ze af te kopen.

Heb je per ongeluk een uitnodiging ontvangen en ben je 17 jaar of jonger, ouder dan 70 jaar, commissielid, slapend lid of heb je je lidmaatschap opgezegd, dan kun je deze uitnodiging negeren.
De uitnodigingen zijn verstuurd vanuit het inzetrooster systeem. Heb je onverhoopt geen uitnodiging ontvangen check dan even je junk mail (spam) en anders kun je via ledenadministratie@tccapelle.nl een nieuwe link aanvragen.

Mocht je de tijd niet kunnen vinden en je clubdiensten willen afkopen (€ 40,= per clubdienst), dan kan dat hier op onze website. Het liefst hebben we dat iedereen gewoon zijn diensten draait! Het reglement voor de clubdiensten kun je vinden op onze website

Mocht je op 15 januari 2026 nog niet aan je verplichting hebben voldaan dan word je pas tijdelijk geblokkeerd tot je clubdiensten zijn gepland of afgekocht.

Heb je hulp nodig met plannen neem dan contact op met ledenadministratie@tccapelle.nl;

(3) Let op openingstijden van de bar!

De bar is op de volgende feestdagen de gehele dag gesloten:

  • Donderdag 25 en vrijdag 26 december
  • Donderdag 1 januari

Op woensdag 24 december is de bar tot 13:00 uur geopend en op woensdag 31 december tot 13:00 uur.

Op de kerstdagen en nieuwjaarsdag is het park open en is het mogelijk om van 9:00 tot 17:00 uur te tennissen of padellen. Als de toegangspoort gesloten is, kun je deze met behulp van je KNLTB-pas openen. Graag ook de poort weer dicht doen als je het park verlaat en je de laatste op het park bent.

(4) Vegen banen

Zoals ieder lid behoort te weten, is het verplicht om na iedere tennisbeurt de banen te vegen. Ik hoor vaak op de baan: hoeft niet hoor! Toch is het van belang om de zandverspreiding goed te houden. Kortom, een opfrisser: graag de banen vegen als je klaar bent met je partij en afgehangen wordt of de baan verlaat.

Agenda

12 december             Kerstklaverjassen
25 & 26 december   Bar hele dag gesloten
1 januari                      Bar hele dag gesloten
4 januari                      Nieuwjaarsborrel